Studniówka w III LO
wtorek, 06.02.2018
studniowka18

Na dokładnie 90 dni przed przystąpieniem do egzaminu maturalnego, uczniowie III LO wzięli udział we wspólnej zabawie studniówkowej.Uczniowie szkoły, znajdującej się przy ul. Sobieskiego, spotkali się w sobotni wieczór w restauracji Leo Libra, gdzie zdecydowali spędzić wspólny czas, zapominając na chwilę o czekających ich zobowiązaniach. Za nimi już dwa i pół roku nauki, a przed nimi - ten najważniejszy test - egzamin maturalny. Dyrektor szkoły Beata Czechańska podkreśliła, że nazywany jest także egzaminem dojrzałości, ale o samej jej istocie nie znaczą tylko osiągnięte wyniki, ale to, jakim się jest człowiekiem po opuszczeniu murów szkolnych.

Przyszli absolwenci III LO wspólnie zatańczyli poloneza, któremu przewodziła Beata Czechańska wraz z wicedyrektorem Rafałem Macioszkiem. Ten drugi, w trakcie okolicznościowego, symbolicznego toastu, życzył wszystkim nie tylko powodzenia na majowych egzaminach, ale także na kolejnych etapach nauki.tekst i zdjęcia pochodzą z portalu: www.gniezno24.com


Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski jest jedynym Polakiem uwzględnionym przez Karla von Clausewitza w rozważaniach nad historią powszechnej sztuki wojennej. Clausewitz zaliczył Sobieskiego do najwybitniejszych wodzów wszechczasów.