unihokejXII17

 19 grudnia w hali liceum ze Zbąszynia odbyły się finały wojewódzkie w unihokeju dziewcząt. Reprezentacja III LO swoje zmagania rozpoczęła od porażki z gospodarzem zawodów. W drugim, bardzo ważnym meczu grupowym, nasza drużyna zremisowała z liceum z Jarocina. Pozwoliło to na wyjście z grupy z drugiego miejsca i zawalczenie o finał ze szkołą z Wolsztyna.Po bardzo zaciętym meczu drużyna III LO schodzila z boiska zwycięska, co dawało awans do finału wojewódzkiego. W finale reprezentacja dziewcząt spotkała się ponownie z gospodarzem zawodów, który jest zeszłorocznym Mistrzem Polski szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju.
Niestety, doświadczenie i wspaniała gra zespołu ze Zbąszynia pozwoliła nam na zajęcie drugiego miejsca w całych zawodach. Warto dodać, że jest to największy sukces szkoły w tego rodzaju rozgrywkach. 

Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski jest jedynym Polakiem uwzględnionym przez Karla von Clausewitza w rozważaniach nad historią powszechnej sztuki wojennej. Clausewitz zaliczył Sobieskiego do najwybitniejszych wodzów wszechczasów.