Zimowisko klas policyjnych
poniedziałek, 13.02.2017
zimowisko

Uczniowie klas policyjnych III LO, po raz drugi już, spędzili ferie zimowe w górach. Tatry powitały trzydziestopięcioosobową grupę kadetów śnieżnie i mroźno. To jednak nie przeszkodziło ani narciarzom, ani wielbicielom snowboardu. Wraz z opiekunami i instruktorami - funkcjonariuszami policji, zdobywali nowe umiejętności lub doskonalili styl zjazdów.


Oczywiście pobyt w Białym Dunajcu i pobliskim Zakopanem nie byłby zaliczony, gdyby nie spacer po słynnych Krupówkach, odwiedzenie Pęksowego Brzyzka, Jaszczurówki, Wielkiej Krokwi i umieszczonego w jej pobliżu śnieżnego labiryntu.

Dodatkową atrakcją wyjazdu były kąpiele w wodach termalnych w Szaflarach i w największym kompleksie na Podhalu - w Termach Chochołowskich.

Ostatniego dnia grupa - cała i zdrowa - po wizycie na lodowisku Tatra Ice w Zakopanem, wsiadła do wynajętego przez Starostwo Powiatowe autobusu, by wrócić do nizinnej rzeczywistości i, po jednodniowym odpoczynku... do szkoły :-)


Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski miał dwa pogrzeby. Pierwszy odbył się w połowie 1696 roku, gdy ciało monarchy pochowano w kościele Kapucynów. Drugi miał miejsce w lecie 1733, wówczas zwłoki monarchy i trumnę z ciałem królowej Marysieńki pochowano na Wawelu.