Trening kompetencji w Kiekrzu
środa, 09.11.2016
kiekrz11

W dniach 7 i 8 listopada klasy trzecie o profilu policyjnym przeszły trening kompetencji zorganizowany przez Wydział Komunikacji Społecznej Wielkopolskiej Komendy Policji w Poznaniu. Sześćdziesięcioro kadetów z najstarszych klas III LO w Gnieźnie miało możliwość dokonać autoprezentacji przed doświadczonymi psychologami policyjnymi, dowiedzieć się jak zaprezentować swoje mocne strony tak, aby mieć szansę otrzymać wymarzoną pracę.Specjaliści uczulali młodzież na najważniejsze aspekty mowy ciała i wizerunku. Po cyklu szkoleń każdy indywidualnie spotkał się z psychologiem, by wypróbować zdobyte umiejętności.Następnego dnia licealiści, wraz z opiekunami, wśród których był funkcjonariusz KPP w Gnieźnie - sierż. sztab. Arkadiusz Wieczorek, udali się do Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, gdzie wysłuchali bardzo ciekawego wykładu o sektach.Następnie udali się do Miejskiej Komendy Policji w Poznaniu przy ul. Taborowej i tam sprawdzili swoją kondycję fizyczną na policyjnym torze przeszkód.

Po całości szkolenia prawdziwą atrakcją duchową okazało się odwiedzenie Bramy Poznania i przypomnienie sobie informacji o początkach państwowości polskiej.
Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski miał dwa pogrzeby. Pierwszy odbył się w połowie 1696 roku, gdy ciało monarchy pochowano w kościele Kapucynów. Drugi miał miejsce w lecie 1733, wówczas zwłoki monarchy i trumnę z ciałem królowej Marysieńki pochowano na Wawelu.