Podziękowanie dla wolontariuszy
niedziela, 06.11.2016
cabrio

W miniony piątek uczniowie klas trzecich o profilu policyjnym raz jeszcze przenieśli się w wakacyjny klimat  - wspominając słoneczny, sierpniowy weekend, który spędzili jako wolontariusze na stadionie Mieszka przy ul. Strumykowej.
Przygotowując się do przyszłego zawodu, pomagali przy zachowaniu porządku w czasie trwania I Międzynarodowego Zlotu Cabrio w Gnieźnie. A swoją drogą - było na co popatrzeć. Dziesiątki cabrioletów - tych oryginalnych i tych przerobionych, starych i nowych, w samo południe bijących rekord w jednoczesnym otwieraniu dachów.Setki ludzi oglądających, podziwiających, którym należało wskazać drogę, pomóc. Licealiści spisali się znakomicie, dlatego organizatorzy zlotu - pan Arkadiusz Szczepański  
i pani Marta Sworowska przyjechali do szkoły, by raz jeszcze docenić starania młodych ludzi, zwłaszcza, że był to środek wakacji. Ogłosili też przyszłoroczny termin zlotu, zyskując zapewnienie licealistów, że na nich można zawsze liczyć!
Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Trumna z ciałem zmarłej we Francji Marysieńki znalazła się w Polsce w tajemniczych okolicznościach. Legenda mówi, że gdy pewnej majowej nocy 1716 roku zbudzony dzwonem u furty Kapucyn otworzył wejście nie zastał nikogo - tylko trumnę Marii Kazimiery.