insta

Uczniowie niektórych klas III Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie uczestniczyli w IV edycji programu Insta.Ling dla szkół. Dzięki udziałowi w projekcie systematycznie ćwiczyli oni słownictwo z języka angielskiego. Nauka odbywała się na platformie Insta.Ling i miała charakter interaktywny, istotnym atutem ćwiczeń była możliwość ćwiczenia formy zarówno graficznej, jak i fonetycznej każdego słowa. Ważna była też uzyskiwana na bieżąco informacja zwrotna dotycząca poprawnej formy wyrazu. Ćwiczenia na platformie dostępne były o każdej porze, duża część uczniów wykonywała je wykorzystując do tego telefon komórkowy. Systematyczna praca dodatkowo była oceniana przez nauczycieli po comiesięcznym raporcie pracy. Jednak najważniejsza korzyść z udziału w programie to bardzo duży postęp w poszerzaniu zasobów leksykalnych uczniów i możliwość poświęcenia większej ilości czasu na lekcji na kształtowanie umiejętności językowych, a nie ćwiczenie słownictwa.

Dwóch nauczycieli naszej szkoły - Weronika Rajkowska i Aleksandra Rogowa otrzymało Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Angielskiego. Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w Kolejnej edycji programu Insta.Ling w kolejnym roku szkolnym!

Link do platformy:
www.instaling.pl

tekst: Weronika Rajkowska


Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Trumna z ciałem zmarłej we Francji Marysieńki znalazła się w Polsce w tajemniczych okolicznościach. Legenda mówi, że gdy pewnej majowej nocy 1716 roku zbudzony dzwonem u furty Kapucyn otworzył wejście nie zastał nikogo - tylko trumnę Marii Kazimiery.