Rozśpiewany Dzień Dziecka
niedziela, 07.06.2015
dziecko2015

Dnia 1 czerwca 2015 roku uczniowie naszego III LO obchodzili swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Od 8.00 rano w auli gromadzili się drugoklasiści, a po 8:50 można było już spotkać pierwszoklasistów. Każda klasa miała za zadanie zaprezentować piosenkę, którą doskonale zna z dzieciństwa. Piosenki losowali przedstawiciele klas z tygodniowym wyprzedzeniem. Dawało to większą możliwość na zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych, artystycznych, a przede wszystkim wokalnych. Wśród uczniów wyłoniło się wiele talentów, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Wiele klas zaprezentowało bardzo wysoki poziom, lecz zwycięzca był tylko jeden. Pierwsze miejsce zajęły pierwszaki z Uniwersyteckiej Klasy Medioznawczej (1B). Zaśpiewali piosenkę "Zuzia lalka nieduża". Układ taneczny, tematyczne stroje oraz duża frekwencja klasy pozwoliły na otrzymanie decydujących punktów.


2 miejsce zajęli również uczniowie klasy pierwszej o profilu społeczno-zdrowotnym (1F) z wzruszającą piosenką "A ja kocham moją mamę". Natomiast na 3 miejscu znalazła się pierwsza klasa policyjna (1C) z zabawnie zaprezentowanym repertuarem "Kolorowe kredki".
Każda z klas, która stanęła na podium, otrzymała odpowiednie nagrody, co nie wyklucza, że pozostali uczniowie również dostali słodkie upominki. Na koniec imprezy zwycięskie drużyny poproszono o powtórny występ. Samorząd szkolny oraz koledzy zajmujący się sprawami technicznymi spisali się na medal z organizacją porannej zabawy. Liczymy na powtórkę i nie możemy się już doczekać Eurowizji III LO, która odbędzie się już za niecałe 2 tygodnie. Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy do ponownej zabawy!
tekst: Karolina Englert (klasa medioznawcza)


Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski jest jedynym Polakiem uwzględnionym przez Karla von Clausewitza w rozważaniach nad historią powszechnej sztuki wojennej. Clausewitz zaliczył Sobieskiego do najwybitniejszych wodzów wszechczasów.