Medioznawcy i zespół Video
piątek, 23.05.2014
video

W sobotę, dnia 17 maja 2014 roku, odbył się koncert znanego zespołu "Video". Artyści wystąpili na gnieźnieńskiej scenie około godziny 20:30 i zagrali wszystkim znane utwory. Przed koncertem młodzi dziennikarze z Uniwersyteckich Klas Medioznawczych mieli okazję przeprowadzić wywiad z członkami zespołu.

Podczas koncertu usłyszeliśmy takie piosenki, jak: "Bella", "Idę na plażę", "Soft & Ania Wyszkoni" z albumu "Video gra", jak i "Fantastyczny lot", "Szminki róż", "Papieros", "Środa, czwartek" z albumu "Nie obchodzi nas rock" oraz "Dobrze, że jesteś" - pierwszy singiel promujący trzeci album grupy. W teledysku do tej piosenki udział wzięły osoby niesłyszące, tworzące akcję Młodzi Migają Muzykę. Podczas koncertu wokalista Wojciech "Zee Zee Woo" Łuszczykiewicz oraz gitarzysta Bartek "Budyń" Szymański wśród zgromadzonych fanów wybierali osoby, które mogły choć na chwilę stanąć na wielkiej scenie i zaśpiewać wraz z całym zespołem najbardziej popularne utwory.Video to zespół z ogromnym poczuciem humoru oraz wielkim dystansem do życia, jak i samych siebie. Luźna atmosfera oraz zabawne, jak i głębokie teksty piosenek sprawiły, że prawdziwi fani nigdy nie zapomną tego wydarzenia. Podczas całego koncertu chłopaki z Video nie pozwolili nawet na chwilę nudy. Artyści przygotowali wiele atrakcji m.in rozdawali koszulki z napisem zespołu, jak i zrobili pamiątkowe zdjęcie ze sceny z fanami. Podczas dwóch godzin koncertu zabrali nas w świat pełen dobrej zabawy, muzyki oraz szaleństwa. Koncert zespołu Video można uznać za jak najbardziej udany, a wszyscy fani mają nadzieję, że jeszcze kiedyś chłopaki zagoszczą na gnieźnieńskiej scenie i powtórnie zabiorą nas na te kilka chwil w inny świat.tekst: Martyna Moczulska, fot. Ewa Tomczak (klasa medioznawcza)Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski miał dwa pogrzeby. Pierwszy odbył się w połowie 1696 roku, gdy ciało monarchy pochowano w kościele Kapucynów. Drugi miał miejsce w lecie 1733, wówczas zwłoki monarchy i trumnę z ciałem królowej Marysieńki pochowano na Wawelu.