wolon

Wolontariat to zawsze dzieło wielu osób. Akcje takie jak Świąteczna Zbiórka Żywności czy Szlachetna Paczka wymagają udziału znacznej części szkolnej społeczności i angażowali się w nie absolwenci wszystkich klas trzecich. Pragnę im za to bardzo podziękować.
Jest jednak klasa, która w trudnej dla mniej chwili nie pozwoliła zwątpić, w której me słowa „Słuchajcie potrzebuję waszej pomocy” nigdy nie pozostały bez odpowiedzi i to właśnie uczniom klasy 3D pragnę podziękować najmocniej. Wszystkim..., a w szczególności: Sarze za niebywałą spontaniczność, Monice za magiczne pytanie „Pani Profesor czy dzwoniła już pani do Maków”, Emilowi za „Andrzejki o kulach”, Karolinie za wspólne mycie naczyń podczas V- lecia Maków, Darii, Weronice i Monice za Szlachetną Paczkę, Karinie za wspólne zakupy (a także ciepłe piątkowe słowa, które nadają sens mojej pracy), Marcie za szukanie sprawiedliwości w rozdawaniu książek kucharskich i w końcu Pani Kamińskiej za zrozumienie naszych poczynań…

Wierzę, że oprócz rozwiązywania nierówności kwadratowych, logarytmów i stereometrii nauczyłam Was czegoś więcej…


A.KozłowskaTagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski miał dwa pogrzeby. Pierwszy odbył się w połowie 1696 roku, gdy ciało monarchy pochowano w kościele Kapucynów. Drugi miał miejsce w lecie 1733, wówczas zwłoki monarchy i trumnę z ciałem królowej Marysieńki pochowano na Wawelu.