Warsztaty z turystyki
czwartek, 07.11.2013
turystykaW

Dnia 23 października w auli naszego liceum odbyły się pierwsze warsztaty poświęcone turystyce, w których brały udział klasy o profilu turystyczno-ekologicznym. Spotkaniu przewodniczył przedstawiciel biura podróży „Smile travel” w Kłecku.Pierwsze warsztaty miały charakter wprowadzający. Została na nich przedstawiona ogólna tematyka zajęć oraz zagadnienia, którymi będziemy się na nich zajmować. Dowiedzieliśmy się, co zaplanowane jest na kolejne spotkania. Będziemy na nich zagłębiać tajniki związane z turystyką, dowiadywać się różnych przydatnych informacji w tej dziedzinie.Oprócz poznawania teorii, będziemy mogli również uczestniczyć w zajęciach praktycznych podczas różnych wypraw „w teren” i wycieczek. Po zapoznaniu się z planem na pozostałe zajęcia przeszliśmy do pierwszego tematu poświęconego turystyce. Poruszone zostały ogólne pojęcia z nią związane, takie jak podział turystyki i jej rodzaje.


Warsztaty te będą odbywać się cyklicznie – przeważnie raz w miesiącu. Klasy biorące w nich udział z niecierpliwością oczekują kolejnych spotkań, a przede wszystkim różnych wycieczek i wyjazdów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli od podszewki poznać turystykę, która odgrywa ważną rolę dla naszego profilu.tekst: M. Bednarek (klasa turystyczno-ekologiczna)Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Jan III Sobieski miał dwa pogrzeby. Pierwszy odbył się w połowie 1696 roku, gdy ciało monarchy pochowano w kościele Kapucynów. Drugi miał miejsce w lecie 1733, wówczas zwłoki monarchy i trumnę z ciałem królowej Marysieńki pochowano na Wawelu.