Targi turystyczne w Poznaniu
poniedziałek, 03.12.2012
targi

Dnia 26.10.2012r. klasa 1e o profilu turystyczno-ekologicznym wybrała się na targi turystyczne do Poznania. Grupą młodych podróżników opiekowały się pani Magdalena Witt oraz pani Weronika Rajkowska.

Otwarcie targów Tour Salon odbyło się 24.10.2012r. i trwały one 4 dni. Pierwsze dwa dni przeznaczone były dla profesjonalistów, a dwa następne - już dla klientów indywidualnych. Targi turystyczne Tour Salon umożliwiły spotkania z przedstawicielami różnych firm, a także z indywidualnym odbiorcą usług turystycznych. Odbył się tam również szereg szkoleń i konferencji poruszających tematykę branżową. Przygotowanych zostało wiele stoisk reprezentujących regiony Polski i przeróżne zakątki świata. Do odwiedzenia tychże miejsc zachęcono prezentując lokalne tańce i śpiewy oraz regionalne potrawy i wyroby. Szczególną uwagę przykuwało stoisko przedstawiające jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski - Małopolskę. Region ten zaprezentował się niezwykłym, kolorowym stoiskiem. Ogromne wrażenie robiła także prezentacja Palestyny - serca Ziemi Świętej, do którego przyjeżdża coraz więcej Polaków.

Klasę 1e zachwyciła pomysłowość przedstawicieli poszczególnych miejsc w Polsce i na świecie. Uczniowie miło wspominają chwile spędzone na targach turystycznych Tour Salon i mają nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd.


Tagi:


Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy!
zaloguj się aby dodawać komentarze


Konsultacje dla rodziców
21.03.2017
Drzwi otwarte
08.04.2017
Rekolekcje
10-12.04.2017
Wiosenna przerwa świąt...
13-18.04.2017
Pisemny egzamin matura...
04.05.2017

Trumna z ciałem zmarłej we Francji Marysieńki znalazła się w Polsce w tajemniczych okolicznościach. Legenda mówi, że gdy pewnej majowej nocy 1716 roku zbudzony dzwonem u furty Kapucyn otworzył wejście nie zastał nikogo - tylko trumnę Marii Kazimiery.