wywiadówka

4 czerwca 2012 roku odbyło się podsumowanie pracy klasy policyjnej. Nietypową wywiadówkę uświetnili swoją obecnością: pani dyrektor III LO mgr Beata Czechańska, Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego pan Dariusz Pilak, zastępca Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Przemysław Kozanecki, prezes agencji „Secura-Security” pan Wiesław Bartkowiak, Kierownik Rejonu LOK w Gnieźnie pan Edmund Olszewski, a także zaprzyjaźnieni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, rodzice, no i oczywiście uczniowie klasy Ic.

Rodzice oraz goście mieli okazję przypomnieć sobie dokonania młodych adeptów sztuki policyjnej w bieżącym roku szkolnym. Wychowawczyni – pani Magdalena Kosicka – wyświetliła pokaz slajdów uwieczniający najważniejsze chwile w życiu klasy. Dodatkową atrakcją spotkania był pokaz pomocy przedmedycznej – symulacja wypadku samochodowego przygotowany przez pana Dariusza Machnika oraz turniej sprawnościowy połączony z pokazem strzeleckim, nad którym czuwał pan Krzysztof Kosicki.

Tagi: podsumowanie pracy klasy policyjnej, III LO, Gniezno