badmin18

19 października w nowej hali sportowej przy ulicy Sobieskiego 20 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. W obu kategoriach wystartowały trzy szkoły. Naszą reprezentację stanowiły: Wiktoria Fałdzińska, Julia Kurek oraz Weronika Ślebioda. W wyniku rozgrywek przeprowadzonych systemem każdy z każdym drużyna dziewcząt z III LO po zaciętym finale zajęła drugie miejsce ustępując reprezentacji I LO. Trzecie miejsce zdobyła drużyn II LO. W rozgrywkach drużyn męskich pierwsze miejsce zajęła drużyna I LO, drugie miejsce ZSP nr 2, a trzecie miejsce reprezentacja II LO. Podziękowanie dla dziewcząt z klasy 2e: Kamili Adamskiej, Martyny Masłowskiej, Sandry Kordeli oraz Julii Skrzetuszeskiej za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu zawodów.